RASPORED UTAKMICA IHL 2017/2018
Utakmice redovnog dijela:
Br. Datum Utakmica Mjesto
September 2017
1. KOLO, sub, 16. sept.
1. Hk Playboy Slavija – Hk Vojvodina Zalog
2. Hk ECE Celje – KHL Zagreb Celje
3. KHL Medveščak – KHL Mladost Zagreb
4. Hk Triglav – SKHL Crvena Zvezda Kranj
5. Hk MK Bled – HDK Maribor Bled
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. KOLO, sri, 20. sept. & sub, 23. sept.
6. Hk Triglav – KHL Mladost Kranj
7. HDK Maribor – Hk Vojvodina Maribor
8. SKHL Crvena Zvezda – Hk MK Bled Beograd
9. KHL Zagreb – KHL Medveščak Zagreb
10. Hk Playboy Slavija – Hk ECE Celje Zalog
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. KOLO, sri, 27. sept.
11. Hk ECE Celje – Hk Vojvodina Celje
12. KHL Medveščak – Hk Playboy Slavija Zagreb
13. Hk Triglav – KHL Zagreb Kranj
14. Hk MK Bled – KHL Mladost Bled
15. HDK Maribor – SKHL Crvena Zvezda Maribor
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. KOLO, sub, 30. sept.
16. Hk Vojvodina – SKHL Crvena Zvezda Novi Sad
17. KHL Mladost – HDK Maribor Zagreb
18. KHL Zagreb – Hk MK Bled Zagreb
19. Hk Playboy Slavija – Hk Triglav Zalog
20. Hk ECE Celje – KHL Medveščak Celje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oktober 2017
5. KOLO, sub, 07. okt.
21. KHL Medveščak – Hk Vojvodina Zagreb
22. Hk Triglav – Hk ECE Celje Kranj
23. Hk MK Bled – Hk Playboy Slavija Bled
24. HDK Maribor – KHL Zagreb Maribor
25. SKHL Crvena Zvezda – KHL Mladost Beograd
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. KOLO, sri, 11. okt.
26. Hk Vojvodina – KHL Mladost Novi Sad
27. KHL Zagreb – SKHL Crvena Zvezda Zagreb
28. Hk Playboy Slavija – HDK Maribor Zalog
29. Hk ECE Celje – Hk MK Bled Celje
30. KHL Medveščak – Hk Triglav Zagreb
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. KOLO, sub, 14. okt.
31. Hk Vojvodina - Hk Triglav Novi Sad
32. Hk MK Bled – KHL Medveščak Bled
33. HDK Maribor – Hk ECE Celje Maribor
34. SKHL Crvena Zvezda – Hk Playboy Slavija Beograd
35. KHL Mladost – KHL Zagreb Zagreb
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. KOLO, sub, 21. okt.
36. Hk Vojvodina – KHL Zagreb Novi Sad
37. Hk Playboy Slavija – KHL Mladost Zalog
38. Hk ECE Celje – SKHL Crvena Zvezda Celje
39. KHL Medveščak – HDK Maribor Zagreb
40. Hk Triglav – Hk MK Bled Kranj
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. KOLO, sreda, 25. okt.
41. Hk MK Bled – Hk Vojvodina Bled
42. HDK Maribor – Hk Triglav Maribor
43. SKHL Crvena Zvezda – KHL Medveščak Beograd
44. KHL Mladost – Hk ECE Celje Zagreb
45. KHL Zagreb – Hk Playboy Slavija Zagreb
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. KOLO, sub, 28. okt.
46. Hk Vojvodina – Hk Playboy Slavija Novi Sad
47. KHL Zagreb – Hk ECE Celje Zagreb
48. KHL Mladost – KHL Medveščak Zagreb
49. SKHL Crvena Zvezda – Hk Triglav Beograd
50. HDK Maribor – Hk MK Bled Maribor
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
November 2017
11. KOLO, sub, 04. nov.
51. Hk Vojvodina – HDK Maribor Novi Sad
52. Hk MK Bled – SKHL Crvena Zvezda Bled
53. KHL Mladost – Hk Triglav Zagreb
54. KHL Medveščak – KHL Zagreb Zagreb
55. Hk ECE Celje – Hk Playboy Slavija Celje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. KOLO, sub, 11. nov.
56. Hk Vojvodina – Hk ECE Celje Novi Sad
57. Hk Playboy Slavija – KHL Medveščak Zalog
58. KHL Zagreb – Hk Triglav Zagreb
59. KHL Mladost – Hk MK Bled Zagreb
60. SKHL Crvena Zvezda – HDK Maribor Beograd
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. KOLO, sri, 15. nov.
61. SKHL Crvena Zvezda – Hk Vojvodina Beograd
62. HDK Maribor – KHL Mladost Maribor
63. Hk MK Bled – KHL Zagreb Bled
64. Hk Triglav – Hk Playboy Slavija Kranj
65. KHL Medveščak – Hk ECE Celje Zagreb
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. KOLO, sub, 18. nov.
66. Hk Vojvodina – KHL Medveščak Novi Sad
67. Hk ECE Celje – Hk Triglav Celje
68. Hk Playboy Slavija – Hk MK Bled Zalog
69. KHL Zagreb – HDK Maribor Zagreb
70. KHL Mladost – SKHL Crvena Zvezda Zagreb
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. KOLO, sub, 25. nov.
71. KHL Mladost – Hk Vojvodina Zagreb
72. SKHL Crvena Zvezda – KHL Zagreb Beograd
73. HDK Maribor – Hk Playboy Slavija Maribor
74. Hk MK Bled – Hk ECE Celje Bled
75. Hk Triglav – KHL Medveščak Kranj
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. KOLO, sri, 29. nov.
76. Hk Triglav – Hk Vojvodina Kranj
77. KHL Medveščak – Hk MK Bled Zagreb
78. Hk ECE Celje – HDK Maribor Celje
79. Hk Playboy Slavija – SKHL Crvena Zvezda Zalog
80. KHL Zagreb – KHL Mladost Zagreb
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
December 2017
17. KOLO, sub, 02. dec.
81. KHL Zagreb – Hk Vojvodina Zagreb
82. KHL Mladost – Hk Playboy Slavija Zagreb
83. SKHL Crvena Zvezda – Hk ECE Celje Beograd
84. HDK Maribor – KHL Medveščak Maribor
85 Hk MK Bled – Hk Triglav Bled
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. KOLO, sub, 23. dec.
86. Hk Vojvodina – Hk MK Bled Novi Sad
87. Hk Triglav – HDK Maribor Kranj
88. KHL Medveščak – SKHL Crvena Zvezda Zagreb
89. Hk ECE Celje – KHL Mladost Celje
90. Hk Playboy Slavija – KHL Zagreb Zalog
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. KOLO, sub, 30. dec.
91. 1 – 10
92. 2 – 9
93. 3 – 8
94. 4 – 7
95. 5 – 6
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Januar 2018
20. KOLO, sub, 06. jan.
96.10 – 6
97. 7 – 5
98. 8 – 4
99. 9 – 3
100. 1 – 2
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. KOLO, sub, 13. jan.
101. 2 – 10
102. 3 – 1
103. 4 – 9
104. 5 – 8
105. 6 – 7
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. KOLO, sub, 20. jan.
106. 10 – 7
107. 8 – 6
108. 9 – 5
109. 1 – 4
110. 2 – 3
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. KOLO, sub, 27. jan.
111. 3 – 10
112. 4 – 2
113. 5 – 1
114. 6 – 9
115. 7 – 8
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Februar 2018
24. KOLO, sub, 03. feb.
116. 10 – 8
117. 9 – 7
118. 1 – 6
119. 2 – 5
120. 3 – 4
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25. KOLO, sub, 10. feb.
121. 4 – 10
122. 5 – 3
123. 6 – 2
124. 7 – 1
125 8 – 9
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26. KOLO, sub, 17. feb.
126. 10 – 9
127. 1 – 8
128. 2 – 7
129. 3 – 6
130. 4 – 5
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. KOLO, uto, 24. feb.
131. 5 – 10
132. 6 – 4
133. 7 – 3
134. 8 – 2
135. 9 – 1
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UTAKMICE ZAVRŠNICE ČETRTFINALE
Marec 2018, sub, 03. mar.
136. 1 – 8
137. 2 – 7
138. 3 – 6
139. 4 – 5
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
140. sri, 07. mar. 8 – 1
141. 7 – 2
142. 6 – 3
143. 5 – 4
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
144. sub, 10. mar. *1 – 8
145. *2 – 7
146. *3 – 6
147. *4 – 5
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*ob izidu 1:1 u pobjedama
POLFINALE
148. sri, 14. mar. zm 1 – 8 proti zm 4 – 5
149. zm 2 – 7 proti zm 3 – 6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
150. sub, 17. mar. zm 4 – 5 proti zm 1 – 8
151. zm 3 – 6 proti zm 2 – 7
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
152. sri, 21. mar. *zm 1 – 8 proti zm 4 – 5
153. *zm 2 – 7 proti zm 3 – 6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*ob izidu 1:1 u pobjedama
FINALE
154. sub, 24. mar. pobjednik polfinala tekma št. 1
155. sri, 28. mar. pobjednik polfinala tekma št. 2
156. sub, 31. mar. *pobjednik polfinala tekma št. 3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
*ob izidu 1:1 u pobjedama